Marzena Kędra

Dyrektor

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej Cogito

Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej. Posiada III stopień specjalizacji zawodowej, tytuł Honorowy Profesora Oświaty.
Przewodnicząca Krajowego Zespołu Koordynacyjnego Polskiego Stowarzyszenia Animatorów Pedagogiki C. Freineta – ubiegłej kadencji.
Autorka i realizatorka wielu programów oraz projektów edukacyjnych, autorka ponad 30 publikacji z zakresu pedagogiki wczesnoszkolnej. Redaktorka i  współautorka programu kształcenia „Umysły przyszłości” oraz przewodnika metodycznego „Ścieżki edukacyjne opracowane metodą projektów dla klas I – VI szkoły podstawowej”. Uczestniczka i organizatorka wielu konferencji ogólnopolskich i międzynarodowych. Jej dwa programy nauczania do edukacji wczesnoszkolnej otrzymały I nagrodę w konkursie ORE na modelowe programy nauczania.
Uhonorowana tytułami „Nauczyciel Roku 2012”, „Pozytywista Roku 2013”, „Ambasador innowacyjnych idei i praktyk pedagogicznych 2013”, „Dyrektor Roku 2010”. Jest członkiem Kapituły ds. Profesorów Oświaty. Rzeczoznawcą MEN ds. podręczników szkolnych. W 2000 r. została odznaczona Medalem Komisji Edukacji Narodowej.

Zamknij

Żaneta Grzeszkiewicz

Nauczyciel

Nauczycielka biologii i przyrody w Publicznej Szkole Podstawowej Cogito. Prowadzi zajęcia etyki w klasach czwartych. Ponadto jest tutorem dla grupy uczniów z klas 4-6 oraz prowadzi kanon „Czytam, bo lubię”.
Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu kierunków: edukacja wczesnoszkolna z językiem angielskim oraz nauczanie biologii i przyrody. Pracuje w Publicznej Szkole Podstawowej Cogito od początku jej powstania.
Interesuje się biologią. Czytanie książek Stanisława Lema sprawia jej przyjemność, choć niekoniecznie lubuje się w fantastyce. Pasję czytelniczą stara się przekazać uczniom podczas prowadzonego kanonu. Praca z dziećmi sprawia jej wiele radości i daje satysfakcję.

Zamknij

Izabela Groborz

Nauczyciel

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Nazywam się Izabela Groborz. Pochodzę z Górnego Śląska. W Szkole Podstawowej Cogito pracuję od początku jej istnienia. Uczę dzieci w klasach 1-3, które mają nieskończone pokłady energii i niezwykłą ciekawość, aby poznawać otaczając je świat. Właśnie dzięki temu praca z najmłodszymi poza tym, że jest wymagająca daje również wiele satysfakcji.

Zamknij

Teresa Gruss

Nauczyciel

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Nazywam się Teresa Grussod, od urodzenia mieszkam w Poznaniu. Skończyłam studia licencjackie o specjalności edukacja elementarna i terapia pedagogiczna na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza, a obecnie jestem na ostatnim roku studiów magisterskich na tym samym kierunku. Do tej pory pracowałam jako opiekunka, a także wielokrotnie prowadziłam warsztaty plastyczne dla dzieci w różnym wieku. Praca z dziećmi towarzyszyła mi już od czasu liceum i o tym, że w przyszłości zawodowo będę z nimi pracować wiedziałam już od dawna. Poza pracą z najmłodszymi interesuję się wszystkim, co związane jest z plastyką, techniką oraz zajmuję się aranżacją wnętrz i mam zamiar to maksymalnie wykorzystywać w pracy nauczyciela.

Zamknij

Oliwia Michalak

Nauczyciel

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Nazywam się Oliwia Michalak, od kilku lat mieszkam w Poznaniu. Obecnie kończę studia magisterskie o specjalności edukacja elementarna i terapia pedagogiczna na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Wcześniej pracowałam w przedszkolu oraz żłobku. Zawsze fascynowała mnie dziecięca kreatywność, sposób postrzegania świata, powaga z jaką przedstawiają problemy dla ludzi dorosłych błahe, z ich punktu widzenia nie do rozwiązania. To wszystko sprawia, że świat dzieci wydaje się być magiczny i od zawsze wiedziałam, że jako osoba dorosła nadal będę chciała brać w nim udział.

Najważniejszą dla mnie zasadą życiową są słowa: „traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany”. Jest to moją domeną w pracy z dziećmi.

W wolnym czasie uwielbiam zatrzymywać chwile migawką aparatu, patrzeć na świat, odkrywać nowe miejsca, zarówno te bliższe jak i dalsze, cieszyć oko pięknymi tekstami i zachwycać się będąc w filharmonii.

 

Zamknij

Małgorzata Kayser – wicedyrektor

Dyrektor

Wicedyrektor, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu na kierunku zdrowie publiczne oraz studia podyplomowe na kierunku  wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna. W czasie studiów pracowałam jako wolontariusz w przedszkolu specjalnym w Poznaniu.  Podczas trwania studiów zdecydowałam się na założenie rodziny. Mam wspaniałego męża i trzech synów. To właśnie dzięki macierzyństwu wiem, że swoją przyszłość zawodową chcę wiązać z pracą z dziećmi. Lubię obserwować dynamikę rozwoju dzieci, kształtowanie się ich osobowości i
sposób postrzegania świata.

Zamknij

Sylwia Olek

Pracownik administracyjny

Sekretariat jest centrum informacyjnym szkoły. Tu najczęściej następuje pierwszy kontakt z Rodzicem. Każdego dnia chętnie służę pomocą zarówno dzieciom, jak i Rodzicom. Pracując na tym stanowisku staram się, aby podstawowe funkcje informacyjne były na jak najwyższym poziomie i wyznaczały jakość placówki. Prywatnie jestem szczęśliwą mamą, która uwielbia rodzinne wyjazdy rowerowe, bieganie, crossfit i jogę.

 

 

Zamknij

Joanna Hamny

Nauczyciel

Nauczyciel muzyki i techniki

Ukończyłam studia licencjackie oraz magisterskie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza na kierunku edukacja elementarna i terapia pedagogiczna. Jestem również absolwentką Wyższej Szoły Uni-Terra na kierunku Plastyka, Muzyka, Technika i Wiedza o kulturze.  Dlaczego wybrałam taką drogę? Odpowiedź jest prosta. Dzieci wprowadzają w życie tyle radości, szczerości i zabawy, że praca z nimi, a już możliwość pomocy sprawiają, że staję się lepszym człowiekiem, a to najlepsza motywacja życiowa. Ukończyłam także Państwową Szkołę Muzyczną II st. im. F. Chopina w Poznaniu w klasie klarnetu. Oprócz tego gram jeszcze na gitarze i fortepianie. Muzyka otworzyła mi oczy na świat, dała możliwość rozwoju nie tylko umiejętności, ale także i osobowości. Dźwięki, muzyka to moja największa pasja, więc rozwijam ją w każdej wolnej chwili. Niezmiernie cieszę się, że uczę muzyki oraz prowadzę ponad 40 osobowy chór. To dopiero wyzwanie!

 

 

 

 

 

Zamknij

Maria Marczewska

Nauczyciel

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Ukończyłam studia pedagogiczne na Uniwersytecie Adama Mickiewicza –edukację elementarną z terapią pedagogiczną oraz edukację medialną i technologie informacyjne, a ponieważ lubię się uczyć, rozpoczęłam także studia podyplomowe z zakresu uczenia języka angielskiego.

Przez wiele lat prowadziłam gromadę zuchową w Związku Harcerstwa Polskiego. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywałam także jako wychowawca i kierownik na koloniach oraz animator czasu wolnego. Po studiach miałam okazję pracować jako doradca metodyczny w programie Tablit, który jest innowacyjnym programem wychowania przedszkolnego.

Moją wielką pasją jest przyroda i sztuka – staram się je maksymalnie wykorzystywać w swojej pracy. W wolnym czasie lubię rysować, czytać książki i jeździć na rowerze. Jeśli tylko mam możliwość, pakuję plecak i jadę w Karkonosze.

Zamknij

Anna Zielonka

Nauczyciel

Nauczyciel języka angielskiego

 

Nazywam się Anna Zielonka i jestem nauczycielem kontraktowym. Od października 2015 roku pracuję na stanowisku nauczyciela języka angielskiego w naszej szkole.

Nauczanie języka angielskiego jest moją pasją. W pracy z dziećmi staram się wykorzystywać innowacyjne metody. Podczas moich zajęć dzieci osłuchują się
z językiem obcym m.in poprzez śpiewanie piosenek i słuchanie tekstów obcojęzycznych. Uczniowie utrwalają poznany materiał poprzez gry i zabawy językowe, prace plastyczne, rozwiązywanie zadań oraz projekty. Obserwacja postępów dzieci w nauce sprawia mi ogromną satysfakcję.

 

Prywatnie jestem mamą przedszkolaka i każdą wolną chwilę spędzam z rodziną. Uwielbiam piesze wycieczki oraz leniuchowanie na leżaku z dobrą książką.

Zamknij

Kamila Ulańska-Karafylis

Nauczyciel

Nauczyciel języka angielskiego

Uprawnienia pedagogiczne zdobyłam w Wyższej Szkole Języków Obcych na Podyplomowym Studium Dydaktyki Języka Angielskiego. Ponieważ mam również wykształcenie muzyczne, muzyka i rytm towarzyszą mi oraz moim uczniom na każdych zajęciach. Jestem świadoma tego jak bardzo te dwa elementy mogą być pomocne w poznawaniu języka obcego i mogę śmiało powiedzieć, że „moje” dzieciaki znają angielski śpiewająco.

W domu rozmawiamy w trzech językach – po polsku, angielsku i grecku, ponieważ mój mąż pochodzi z Aten. Miłość do języków obcych mamy więc we krwi.

W wolnym czasie uwielbiam poznawać na nowo świat w towarzystwie dwóch córek, które bardzo często są moimi przewodniczkami.

Zamknij

Bartosz Kaczmarek

Nauczyciel

Nauczyciel historii

Nazywam się Bartosz Kaczmarek, pochodzę z małego miasta Kościana, ale od kilku lat mieszkam w Poznaniu. Skończyłem studia licencjackie z historii o specjalności nauczycielskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Aktualnie jestem na ostatnim roku studiów magisterskich.

Odbyłem praktyki w szkole podstawowej oraz gimnazjalnej, a także byłem wolontariuszem w Polskiej Sobotniej Szkole w Plymouth.

Od zawsze chciałem połączyć moją pasję, jaką jest historia z pracą z dziećmi. Pragnę zainspirować najmłodszych do zgłębiania wiedzy i odkrywania świata. Uważam, że nie ma nic piękniejszego niż odnajdywanie odpowiedzi na coraz to nowsze zagadki.

Zamknij

Marta Armacka

Nauczyciel

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Nazywam się Marta Armacka. Od kilku lat mieszkam w Poznaniu. Studia licencjackie skończyłam na Uniwersytecie Adama Mickiewicza na kierunku pedagogika opiekuńczo- wychowawcza. Studia magisterskie kontynuowałam na specjalności wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe, po czym w lipcu 2016 uzyskałam tytuł magistra. Od początku studiów miałam kontakt z dziećmi, co pozwoliło mi sprecyzować plany na przyszłość. Po rozpoczęciu studiów magisterskich wiedziałam, że grupa wiekowa, z którą najbardziej chciałabym pracować są dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Liczne praktyki, które odbyłam w czasie studiów rozbudziły moją kreatywność oraz chęć do pracy z dziećmi. Jestem bardzo nastawiona na zdobywanie doświadczenia oraz rozwój zawodowy.

Prywatnie bardzo doceniam czas spędzony z najbliższymi, dlatego często wracam do rodzinnego Konina. Interesuje się literaturą, muzyką oraz tańcem.

 

Zamknij

Weronika Kasperkowiak

Nauczyciel

Asystent nauczyciela/nauczyciel świetlicy

Nazywam się Weronika Kasperkowiak. Pochodzę z Wągrowca. Od ośmiu lat mieszkam w Poznaniu i tutaj właśnie rozpoczęłam swoją edukację pedagogiczną na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, a  studia magisterskie na kierunku pedagogika – wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe. Tytuł magistra zdobyłam w roku 2016. Odbyłam wiele praktyk m. in. w szkołach podstawowych, gimnazjach, przedszkolach czy domu młodzieży. Ponadto doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w żłobku, przedszkolu i klubie malucha. Odkąd pamiętam, zawsze chciałam pracować z dziećmi. W szkole Cogito podjęłam pracę na stanowisku asystenta nauczyciela. Dwa lata później objęłam wychowawstwo. Jestem przekonana, że praca ta wzbogaci mnie o kolejne cenne doświadczenia, które będę mogła wykorzystać w przyszłości. Niezmiernie ważny jest dla mnie rozwój zawodowy, dlatego nieustannie się dokształcam.

Z pracy z dziećmi czerpię wiele satysfakcji, ponieważ łączę ją ze swoimi zainteresowaniami. Lubię majsterkować i własnoręcznie tworzyć przedmioty np. świeczki, bransoletki, stroiki, którymi potem obdarowuję najbliższych. Czas wolny poświęcam rodzinie. Lubię także jeździć na rowerze i czytać. Wnoszę pogodny nastrój w moim otoczeniu, jestem uśmiechnięta i zawsze chętnie służę pomocą. Liczę, że każdy dzień przyniesie sporo radości zarówno mnie, jaki i moim podopiecznym

Zamknij

Małgorzata Ratajczak

Nauczyciel

Pochodzę z malowniczego Wolsztyna.  Ukończyłam na Wyższej Szkole Nauk i Dziennikarstwa studia licencjackie z edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, następnie w Collegium Da Vinci studia magisterskie na kierunku arteterapia z neurodydaktyką. Nauki nigdy za wiele, więc ukończyłam również studia podyplomowe Nauczanie muzyki, plastyki, techniki w CDV. Uczestniczyłam w licznych kursach w zakresie pedagogiki.

Prowadzę plastykę, kanony Małe formy teatralne oraz Rozegrany mózg, ponadto jestem bibliotekarzem szkolnym, a także jestem wychowawcą wspomagającym.

Prywatnie uwielbiam śpiewać w chórach, majsterkować oraz jestem zwolenniczką gier planszowych, jazdy na rolkach i łyżwach. W wolnym czasie również lubię podróżować, zwłaszcza pociągami.

 

Zamknij

Monika Grześkowiak

Nauczyciel

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Jestem rodowitą poznanianką. Po pierwszym roku studiów licencjackich na kierunku pedagogika, specjalność resocjalizacja realizowanych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza odbywałam praktyki w przedszkolu i uświadomiłam sobie jak wiele radości daje mi praca z dziećmi. Zainspirowana nowymi doświadczeniami rozpoczęłam drugi kierunek studiów pedagogicznych na specjalności edukacja elementarna i terapia pedagogiczna. Dobra organizacja czasu pozwoliła mi na uzyskanie tytułu licencjata z obydwu tych kierunków. Kontynuowałam naukę na studiach magisterskich pozostając na pedagogice, jednak tym razem wybrałam specjalność dotycząca profilaktyki i interwencji kryzysowej.

Jestem miłośniczką zwierząt, lubię czytać książki, podróżować i tańczyć. Z optymizmem patrzę w przyszłość i cieszę się, że dołączyłam do kadry Cogito.

 

Zamknij

Paula Grzelak

Nauczyciel

Nauczyciel języka angielskiego i asystent nauczyciela

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie A. Mickiewicza w Poznaniu na kierunku wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe. Obecnie kończę studia podyplomowe na kierunku język angielski w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej.
Praca z dziećmi jest nie tylko moim zawodem, ale przede wszystkim pasją, która daje mi mnóstwo satysfakcji mierzonej uśmiechami moich podopiecznych. Moim celem jest sprawienie, aby każdy dzień spędzony w przedszkolu przyniósł dzieciom wiele radości i wpłynął zarazem na ich wszechstronny rozwój. W wolnych chwilach zajmuję się rękodziełem, gotuję, a zimą – jeżdżę na snowboardzie. Moją pasją są również podróże, gdyż pozwalają na poznanie niezwykłych miejsc, ludzi, kultur i języków.

Zamknij

Marcin Piątyszek

Nauczyciel

Nauczyciel języka polskiego

Animator kultury z doświadczeniem radiowca, producenta i dziennikarza muzycznego. Fan gier planszowych, które chętnie adaptuje na potrzeby edukacyjne. Interesują go też historia, militaria i modelarstwo.

Zamknij

Katarzyna Nowak

Nauczyciel

Asystent nauczyciela/nauczyciel świetlicy

Nazywam się Katarzyna Nowak. Ukończyłam studia licencjacie z zakresu edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Obecnie kontynuuję poprzedni kierunku studiów i jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej.

Zdecydowałam się obrać taką drogę zawodową, gdyż dzieci są dla mnie inspiracją. Uważam też, iż my dorośli możemy się od nich wiele nauczyć. Niezwykle urzeka mnie ich spontaniczność, szczerość i kreatywność.

Prywatnie jestem żoną i mamą. Bardzo cenię sobie ciepło domowego ogniska. Uwielbiam spędzać czas z rodziną. Najlepiej w sposób aktywny – wycieczki za miasto na łono natury, zwiedzanie i poznawanie nowych miejsc.

Zamknij

Monika Witkowska

Nauczyciel

Asystent nauczyciela/nauczyciel świetlicy

Nazywam się Monika Witkowska. Pochodzę z Plewisk. Studia licencjackie skończyłam na Uniwersytecie Adama Mickiewicza o specjalności wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe. Studia magisterskie kontynuowałam na specjalności edukacja elementarna i terapia pedagogiczna, w lipcu 2017 roku otrzymałam tytuł magistra.

Odbyłam wiele praktyk w żłobkach, przedszkolach oraz w szkołach podstawowych, dzięki czemu mogłam obserwować i poznawać dzieci w różnym wieku. Do tej pory pracowałam, jako opiekunka, co utwierdziło mnie w przekonaniu, że swoją przyszłość chciałabym związać z nauczaniem dzieci. Kontakt z najmłodszymi i praca z nimi daje mi wiele radości i energii.

W wolnym czasie lubię podróżować, słuchać muzyki, gotować oraz spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.

Zamknij

Anna Busza

Nauczyciel

Ukończyłam filologię polską na Uniwersytecie Łódzkim oraz filologiczno-historyczne studia środkowoeuropejskie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Do tej pory poświęcałam się przede wszystkim glottodydaktyce, więc największą frajdę sprawia mi nauczanie języka polskiego jako obcego. W czasie studiów wciągnęła mnie komparatystyka literacka i kulturowa. Uwielbiam poznawać nowe miejsca, kultury i języki, dlatego staram się także na to wygospodarować czas.

Pracowałam m.in. jako wychowawca wypoczynku dzieci i młodzieży. Jestem również trenerem jogi, a od czasu do czasu zajmuję się korektą i redagowaniem tekstów.

​Każdą wolną chwilę ​spędzam z mężem na łonie natury. Wybieram aktywne formy wypoczynku, turystykę kwalifikowaną, przyrodniczą i bushcraft.

Z ogromną przyjemnością przekazuję swoją wiedzę oraz obserwuję rozwój „moich” dzieci. Staram się pobudzać ciekawość świata i zapewnić interesującą przygodę z językiem polskim​.​

 

Zamknij

Agata Piasecka

Nauczyciel

Nauczycielka matematyki, miłośniczka gier planszowych, karcianych i  logicznych, książek popularno naukowych i nie tylko oraz klocków LEGO i wykorzystywania wszystkich powyższych w edukacji. Pasjonatka robótek na drutach.

Zamknij

Dawid Abramowicz

Nauczyciel

W Publicznej Szkole Podstawowej Cogito jest nauczycielem geografii, a także prowadzi kanony pt. „Edukacja globalna” i „Geografo-fioły”. Ponadto prowadzi dodatkowe zajęcia z języka hiszpańskiego oraz jest opiekunem Rady Samorządu Uczniowskiego.

Jest doktorantem na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a jego praca doktorska związana jest z badaniami w zakresie edukacji geograficznej w Polsce, Hiszpanii i Finlandii. Jest współpracownikiem w Pracowni Dydaktyki Geografii i Edukacji Ekologicznej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Od wielu lat zaangażowany jest w sprawy społeczności lokalnej w Poznaniu. Za zasługi na rzecz społeczności lokalnych, szerzenia edukacji ekologicznej oraz działalności naukowej otrzymał tytuł „Społecznika” roku 2016 w wielkopolskim konkursie pn. „Młodzi Organicznicy XXI wieku” organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Politechnikę Poznańską. Od trzech lat prowadzi inicjatywę charytatywno-podróżniczą pn. „Camino dla Kamyka”, której celem jest wsparcie dorosłych osób niepełnosprawnych.

Interesuje się ideą wędrowania do Santiago de Compostela w Hiszpanii, a także poznawaniem języków, zwłaszcza hiszpańskiego i fińskiego. Wolny czas najchętniej spędza w gronie rodziny, przyjaciół oraz w formie wycieczek rowerowych.

 

 

Zamknij

Joanna Kowańdy

Pomoc nauczyciela

Asystent nauczyciela/nauczyciel świetlicy

Nazywam się Joanna Kowańdy i jestem z Poznania. Ukończyłam studia podyplomowe z pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej wraz z przygotowaniem psychologiczno-pedagogicznym oraz dydaktycznym. W okresie studiów udało mi się odbyć praktyki w domu małego dziecka, w przedszkolu oraz szkole podstawowej. Doświadczenia te sprawiły, iż z chęcią podjęłam pracę w placówce Cogito. Zajęcia z dziećmi są wielką przygodą!

Sama lubię podróżować, odkrywać nowe miejsca i zachwycać się pięknem natury. Doceniam aktywność na świeżym powietrzu i spotkania z w gronie najbliższych. Sporą część czasu wolnego poświęcam na działalność społeczną na rzecz osób wykluczonych. W związku z tym, w minione wakacje, wyjechałam na wolontariat misyjny, który był bardzo ubogacający, pozwolił mi spojrzeć z nowej perspektywy na otaczający mnie świat i ludzi, oraz wskazał na to, co jest w życiu najważniejsze J

 

Zamknij

Anna Krist

Nauczyciel

Idąc na studia marzyłam, by w przyszłości pracować jako logopeda szkolny. Po ukończeniu studiów z edukacji elementarnej i terapii pedagogicznej oraz pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej na Uniwerytecie im Adama Mickiewicza w Poznaniu, ukończyłam także podyplomowe studia z logopedii na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. W mojej pracy z dziećmi najważniejsze są ich sukcesy, nawet te najmniejsze. Cieszę się, gdy dzieci przychodzą na moje zajecia z uśmiechem na ustach.

Prywatnie zgłębiam tajniki języków obcych, zwłaszcza języka holenderskiego i angielskiego. Po pracy lubię jezdzić na rowerze i grać na ukulele. Moje talenty manualne rozwijam szyjąc na maszynie oraz poznając techniki haftu matematycznego.

 

 

Zamknij

Karolina Dryjer

Nauczyciel

Ukończyłam studia licencjackie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza na kierunku edukacja elementarna i język angielski. Obecnie kończę studia magisterskie na kierunku resocjalizacja z elementami kryminologii.

Swoje doświadczenie zdobyłam poprzez praktyki, które odbyłam w przedszkolu i szkole podstawowej, ale również poprzez pracę w żłobku i klubie malucha.

Praca z dziećmi jest moją pasja. Zobaczyć ogromną radość na twarzy małego dziecka, tylko dlatego, że jesteśmy z nim, jest jak pozytywny zastrzyk energii. To ona daje mi siłę, aby tworzyć nowe, szalone pomysły związane z ich dalszym rozwojem.

 

Zamknij

Magdalena Sawińska-Warych

Nauczyciel

Jestem rodowitą Poznanianką. Tytuł magistra sztuki zdobyłam w Wyższej Szkole Sztuki Stosowanej w Poznaniu, gdzie studiowałam na kierunku Wzornictwo, w ramach którego wybrałam dwie specjalności: Projektowanie ubioru i kostiumu teatralnego oraz Witraż jako malarstwo w architekturze. Aby mieć możliwość dzielenia się moją pasją z dziećmi, ukończyłam kurs pedagogiczny. Jestem także fizjoterapeutką, absolwentką Studium Medycznego w Poznaniu.
Prowadzę pracownię artystyczną oraz sklep internetowy w Poznaniu. Razem z mężem wychowujemy dwie wspaniałe córeczki, które codziennie dostarczają mi wielu niezwykłych twórczych pomysłów. Wychowywanie i uczenie młodego człowieka jest fascynującą, choć wymagającą zaangażowania najlepszych sił i środków, przygodą. Bardzo wiele satysfakcji przynosi mi towarzyszenie i wspieranie dzieci w ich twórczych poszukiwaniach i pracowitym zdobywaniu nowych umiejętności.

Zamknij

Paweł Hoffmann

Nauczyciel

Jestem nauczycielem informatyki, techniki i edukacji dla bezpieczeństwa. Ukończyłem studia magisterskie na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, kolejne kierunki na Uniwersytetach: Wrocławskim, Warszawskim, Opolskim oraz w Brukseli. Aktualnie studiuję w Nowym Jorku fotografię (studia on-line). Od wielu lat jestem wykładowcą i egzaminatorem ECDL. Od 2010r. egzaminatorem i wykładowcą EFR i FACC. Praca z dziećmi i młodzieżą daje mi wiele radości i satysfakcji. Jestem praktykiem i przekazuję praktyczną wiedzę, teorię ograniczając do minimum. Wolne chwile od pracy poświęcam fotografii, ratownictwu oraz poznawaniu Polski i świata.

Zamknij

Kadra pedagogiczna

Marzena Kędra

Dyrektor

Małgorzata Kayser – wicedyrektor

Dyrektor

Żaneta Grzeszkiewicz

Nauczyciel

Izabela Groborz

Nauczyciel

Teresa Gruss

Nauczyciel

Oliwia Michalak

Nauczyciel

Joanna Hamny

Nauczyciel

Maria Marczewska

Nauczyciel

Anna Zielonka

Nauczyciel

Kamila Ulańska-Karafylis

Nauczyciel

Bartosz Kaczmarek

Nauczyciel

Marta Armacka

Nauczyciel

Weronika Kasperkowiak

Nauczyciel

Małgorzata Ratajczak

Nauczyciel

Monika Grześkowiak

Nauczyciel

Paula Grzelak

Nauczyciel

Marcin Piątyszek

Nauczyciel

Katarzyna Nowak

Nauczyciel

Monika Witkowska

Nauczyciel

Anna Busza

Nauczyciel

Agata Piasecka

Nauczyciel

Dawid Abramowicz

Nauczyciel

Anna Krist

Nauczyciel

Karolina Dryjer

Nauczyciel

Magdalena Sawińska-Warych

Nauczyciel

Paweł Hoffmann

Nauczyciel

Joanna Kowańdy

Pomoc nauczyciela

Sylwia Olek

Pracownik administracyjny